Przejdź do treści

Ogłoszenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

XV niedziela zwykła r. C

14.07.2019.

 

Prosimy rodziców wysyłających dzieci na kolonie czy obozy letnie, by do kierownictw tych kolonii i obozów kierowali pisma o umożliwienie spełniania praktyk religijnych, zwłaszcza uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. dzieciom i młodzieży.

 

Intencja modlitewna tygodnia: za przebywających na wakacjach.

 

W środę o 8.15 Msza św. w int. pielgrzymów do Czernej i Łagiewnik.

 

W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna otwarta we wtorki i piątki w godzinach: 9.00 – 11.00 i 16.00 – 17.30.

 

Kawiarenka parafialna w lipcu będzie nieczynna.

 

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Jest także wakacyjny numer MGN. Są inne czasopisma.

 

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby parafii (na prace związane z wymianą instalacji elektrycznej i oświetlenia), także za ofiary składane w kopertach. W przyszłą niedzielę kolekta na parafii.

 

Czas wakacyjny niech będzie także czasem wzrastania duchowego. Czasem dawania świadectwa (wiara przekazywana umacnia się), czasem lektury Pisma św., dobrej książki czy zobaczenia dobrego filmu.

 

Niech świąteczny dzień upływa w pokoju i radości.


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wawrzyniec, siedziba: Ruda Śląska - Wirek, Czajkowskiego 16.