Przejdź do treści

Katecheza dorosłych

Katecheza dorosłych jest w duszpasterstwie parafii niezwykle ważna. Ma ona miejsce przy różnych okazjach. Spotkania rodziców dzieci przygotowywanych do Komunii św., rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, katecheza chrzcielna, przedmałżeńska. Potrzeba jest także regularnej, systematycznej katechezy dorosłych. Stąd ci, którzy chcą bardziej poznać, więcej dowiedzieć się mogą to uczynić.

 

Grupa katechezy dorosłych spotyka się od jesieni 2010r. Aktualnie spotyka się ona w  I i III poniedziałek miesiąca w Domu Parafialnym. 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wawrzyniec, siedziba: Ruda Śląska - Wirek, Czajkowskiego 16.