Przejdź do treści

Oaza Rodzin

 

Domowy Kościół (Oaza Rodzin) to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie popularnie nazywanego Oazą. Powstał w 1973 roku z inicjatywy twórcy Ruchu Światło-Życie Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Pragnieniem ks. Blachnickiego było odnowienie i uświęcenie polskich rodzin. Rodziny będące w Domowym Kościele dążą do życia w bliskości Boga oraz w jedności ze współmałżonkiem i z dziećmi. 
       

Oaza Rodzin chce pomóc małżonkom trwającym w sakramentalnym związku w budowaniu między nimi prawdziwej jedności małżeńskiej, która stwarza najlepsze warunki do dobrego wychowania dzieci w duchu chrześcijańskim.

 

W drodze do Boga małżeństwo uzyskuje również pomoc od innych małżeństw, tworzących razem małą grupę formacyjną tzw. krąg. Skupia on kilka par małżeńskich i kapłana - doradcę duchowego.
                   

Jeżeli chcecie zaprosić Chrystusa do swojego małżeństwa, to serdecznie Was zapraszamy do Domowego Kościoła. 

 

 

Matka Terasa


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wawrzyniec, siedziba: Ruda Śląska - Wirek, Czajkowskiego 16.